Kontakt

Här hittar du kontaktuppgifter till oss som jobbar med hälsa, vård och omsorg.

Bild på Yvonne Lennemyr

Yvonne Lennemyr

Verksamhetschef

Nya Perspektiv

Vård, omsorg, e- och folkhälsa

054-701 10 43

yvonne.lennemyr@regionvarmland.se

Bild på Elisabeth Rune

Elisabeth Rune

Länsamordnare familjehemsvården

Nya perspektiv

054-701 11 40

elisabeth.rune@regionvarmland.se

Bild på Eva Johansson

Eva Johansson

Aktivitetsledare

Nya perspektiv

054-701 11 41

eva.johansson@regionvarmland.se

Bild på Josefin Hellberg

Josefin Hellberg

Utvecklingsledare

Nya Perspektiv

Äldres hälsa

054-701 11 31

josefin.hellberg@regionvarmland.se

Bild på Leif Andersson

Leif Andersson

Processledare

Nya perspektiv

Vård, omsorg, e- och folkhälsa
Vård- och omsorgscollege

054-701 10 37

leif.andersson@regionvarmland.se

Bild på Linnea Grankvist

Linnea Grankvist

Utvecklingsledare

Nya perspektiv

Äldres hälsa

054-701 11 32

linnea.grankvist@regionvarmland.se

Bild på Maria Larsson

Maria Larsson

Utvecklingsledare

Nya perspektiv

054-701 11 37

maria.larsson2@regionvarmland.se

Bild på Olof Johannesson

Olof Johannesson

Utvecklingsledare

Nya Perspektiv

Regional eHälsa

054-701 11 38

olof.johannesson@regionvarmland.se

 

 

 

Sidan uppdaterades den 4 september, 2017